חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Apple Pay

מתחילים לשלם באתר האינטרנט עם Apple Pay

פלאקארד מרחיבה את אמצעי התשלום הנתמכים ומאפשרת לבעלי אתרים ואפליקציות להטמיע את אמצעי התשלום מבית Apple לקבלת תשלומים מלקוחותיכם בצורה קלה, מאובטחת וידידותית.

הוספת אמצעי תשלומים לדף הסליקה המאובטח מאפשרת לכל רוכש לבחור את אמצעי התשלום הנוח ביותר עבורו ולשלם לכם בצורה קלה ומהירה וכך מגדילה באופן ניכר את אחוזי ההמרה.

הדרך הפשוטה ביותר לתשלום באתר האיקומרס

ברגע שהגולש מגיע לדף התשלום, אחד מאמצעי התשלום הפופולאריים ביותר כיום הנו תשלום באמצעות הכפתור – "אפל פיי –Apple Pay", כאשר היופי בפתרון תשלום זה שהגולש פשוט לוחץ על כפתור הרכישה של Apple Pay ללא כל צורך למלא פרטים ידנית וללא צורך להוסיף פרטים נוספים.

תשלום קל ומאובטח באמצעות Apple Pay

הפתרון של פלאקארד לקבלת תשלומים באמצעות Apple Pay, הינו קל להטמעה ומתאפשר לאחר הטמעת דף התשלום המאובטח שלנו, ונדרשת פעולה נוספת של דקות ספורות כדי להתחיל לקבל כספים מלקוחות מבלי שהגולש צריך להכניס את פרטי כרטיס האשראי שלו.

מהם היתרונות של תשלום באמצעות Apple Pay

  • הגולש אינו נדרש להכניס את פרטי כרטיס האשראי כי הם כבר מובנים בתוך הארנק החכם שלו.
  • אין צורך לפתוח מסוף סליקה מיוחד לטובת השרות והוא זמין לכל לקוח שלנו.
  • כל עסקה מאובטחת באמצעות השרות של Apple 3D Secure ואינה ניתנת להכחשה.
  • הטמעה קלה ומהירה על מערכת הסליקה עם גמישות מרבית.
  • פוטנציאל להגדלת אחוזי ההמרה באתר.
  • השאירו את הלקוחות שלכם מרוצים ואפשרו להם חווית משתמש אופטימלית.
תצוגת APPLEPAY

שרות התשלומים של Apple Pay

Apple Pay – אפל פיי, הנו שרות התשלומים מבית אפל העולמית, שבאמצעותו ניתן לחבר את כל כרטיסי האשראי שיש לכם לארנק אלקטרוני במכשיר סלולרי מבוסס מערכת iOS, כאשר באמצעות הארנק ניתן לשלם במסופוני סליקה של בתי עסק או באתרי אינטרנט בהם הטמיעו את התמיכה בשירות זה.

שרות אפל פיי, פועל רק במכשירי אייפון ומאפשר להתקין את האפליקציה רק במכשירי אייפון ומכך שהמכשיר אינו נתמך על ידי מערכות הפעלה אחרות. לכן, רק מי שברשותו מכשיר אייפון יוכל ליהנות משרות זה.

אצלנו בפלאקארד, ניתן למצוא מגוון פתרונות תשלום חכמים שונים מלבד כרטיסי אשראי ולקבל תשלום באמצעות ביט לעסקים, גוגל פיי ואפל פיי.

כיום ניתן לשלב את כולם בדף תשלום מאובטח אחד וכך תוכלו להציע לכל לקוח את פתרון התשלום המועדף עליו. ככל שיהיו יותר אמצעי תשלום ללקוחות, כך תאפשרו הגדלת אחוזי ההמרה בצורה ניכרת ולמקסם בצורה אופטימלית את חווית הקניה והתשלום אצלכם באתר.

יש לכם עוד שאלות? רוצים לצרף את הפתרון של אפל פיי לדף הסליקה באתר?

אנחנו בפלאקארד נשמח לייעץ לכם, התקשרו: 03-6579500 או שלחו הודעת וואטסאפ אל: 054-4712452

מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.