חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכת התאמות אשראי

מחזירים את הכח לאנשי הכספים והנהלת החשבונות בעסק עם מערכת התאמות כרטיסי אשראי חכמה בענן

פלאקארד התאמות כרטיסי אשראי

באמצעות מערכת התאמות אשראי של פלאקארד כל בית עסק יכול לבדוק האם הוא באמת קיבל לחשבון הבנק את כל הכספים אשר נסלקו ושודרו לחברות האשראי/ניכיון. המערכת  פותחה כדי לתת מענה הולם לבעיה נפוצה אשר גורמת לאנשי הכספים ולאנשי הנהלת החשבונות לבזבז משאבים רבים וזמן יקר. המערכת מאפשרת לכם בזמן אמת לקבל נתונים מחברות האשראי ומגוון התראות על חריגות ואי התאמות, ניתוח דוחות ואמצעים לקבלת החלטות הקשורה לפעילות כרטיסי האשראי של כל בית עסק: קטן, בינוני, גדול.

התאמות אשראי בענן

מה זה התאמות כרטיסי אשראי?

שירות התאמות כרטיסי אשראי מבית פלאקארד, נועד לוודא את השלמתה של כל עסקת אשראי שהתבצעה בבית העסק. הפתרון מבצע השוואה אוטומטית בין העסקאות אשר שודרו מצד בית העסק אל חברות האשראי, לבין התקבולים שהגיעו אל חשבון הבנק של בית העסק.

למעשה אנחנו בודקים שקיבלתם בפועל את כל הכסף אשר סלקתם בכרטיסי אשראי.

סליקה לאתרי אינטרנט פלאקארד סליקת אשראי לעסקים

מי צריך התאמות אשראי?

למעשה כל בית עסק אשר מבצע סליקת כרטיסי אשראי זקוק לשירות המבצע בקרה וניטור של כל העסקאות אשר בית העסק סלק בכרטיסי אשראי, פתרון אשר יכול לחסוך לבית העסק זמן יקר וכסף רב. ככל שהיקף הפעילות העסקית גבוהה יותר כך נחיצות השירות גוברת בשל הקושי לבצע מעקב ובקרה אחרי עסקאות האשראי וניכיונת אשר בוצעו על ידי חברת ניכיון.

התאמות כרטיסי אשראי לבית עסק

למי מתאימה המערכת?

הפתרון נועד לחסוך זמן וכסף גם לארגונים המבצעים עסקאות אשראי באופן קבוע מדי חודש, ללא קשר לגודל החברה מבחינת עובדים או לקוחות. הפתרון שימושי במיוחד ללקוחות המבצעים מספר רב של עסקאות אשראי, חברות המטפלות בעסקאות מורכבות (כמו פריסת תשלומים), וכאלה המנהלות מועדוני לקוחות בחברות אשראי. כמו כן המערכת גמישה ביותר ויש לה יכולת להתממשק ישירות למגוון המערכות להנהלת חשבונות בשוק בצורה חלקה.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה המערכת מציעה?

בקצרה הנה חלק מהפיצ'רים שמהם תהנו:

פקודות יומן

אישורי יתרות

הכחשות

ביטולים וזיכויים

איתור עסקה

בקרת עמלות

קבלות

הפקדות

שידורים

דוחות

תמיכה ושירות אישי

התראות על ביטולים והכחשות ישירות למייל

הדרכות

פלאקארד פלוס – מערכת מתקדמת להתאמות כרטיסי אשראי

מערכת התאמות כרטיסי אשראי בענן מבית פלאקארד לניטור ובקרה של התאמות תנועות אשראי של בית עסק. המערכת מיועדת לחסוך לבית העסק זמן יקר וחיסכון בעלויות. המערכת מבוססת על התאמה בין תנועות האשראי אשר עברו במסוף הסליקה (של פלאקארד או מסופי סליקה חיצוניים) אל מול התנועות אשר התקבלו בחברות האשראי.

עסקים רבים אשר מבצעים סליקת כרטיסי אשראי מתלוננים שהם אינם מזוכים במלוא הסכומים אותם סלקו בכרטיסי אשראי ולכן פלאקארד פיתחה מערכת חכמה אשר עוקבת אחר העסקה מרגע ביצועה ובדרכה דרך חברות האשראי/ניכון ועד לזיכוי החשבון והחשבונית החודשית של חברת האשראי. המערכת אינטרנטית ופעילה 24/7 לשימוש וקליטת נתונים. תהליך נוסף הוא קליטת עסקאות למערכות הנהלת חשבונות, שם אנחנו מספקים פתרון של ייצוא פקודת יומן ממערכת ההתאמות.

אנחנו מסתדרים היטב עם המערכת הפיננסית שלנו מדוע אני צריך את הפתרון הזה?

התאמות כרטיסי אשראי יספקו לבית העסק את השקט הנפשי שכל העסקאות אשר בית העסק סלק אכן זוכו והכספים התקבלו במלואם בבית העסק. זהו כלי לניהול, ניטור ובקרה יעיל ביותר לפעילות השוטפת של כל בית עסק ואנשי הכספים בבית העסק: מנהל כספים, מנהלי חשבונות וכל מי שעוסק בגבייה בבית העסק.

מה המטרות של מערכת ההתאמות?

מטרת המערכת היא לעקוב אחרי כל עסקאות האשראי אשר בית העסק ביצע במסופי הסליקה אל מול חברות האשראי. המערכת קולטת את כל קבצי נתוני העסקאות אשר בוצעו במסוף פלאקארד או מכל מסוף סליקה אחר (גם אם לא סולק עם פלאקארד) והמערכת מבצעת התאמת נתונים מול חברות האשראי השונות או חברות ניכיון ברמה יומית וברמה שבועית וחודשית וזאת במטרה להציף בזמן אמת אירועים חריגים כגון: עסקאות אשר לא אושרו, הכחשת עסקה, תנועות שלא זוכו ועוד.

מערכת התאמות של פלאקארד הינה אינטרנטית שמספקת ממשקים למבחר בתי תוכנה.

המערכת מאפשרת:

  • עבודה באונליין מכל מקום ללא צורך בהתקנה פיזית במחשב.
  • מערכת אינטרנטית עצמאית בענן 24/7 ללא הגבלת כמות משתמשים.
  • מערכת התרעות אשר תחסוך זמן יקר ועלויות.
  • התאמות אשראי עד לרמת העסקה הבודדת ואיתור מהיר של עסקאות.
  • טיפול יעיל בהכחשות, ביטולי עסקאות וקליטה אוטומטית של קבצי ביטולים והכחשות.
  • ניטור וזיהוי חריגות בעמלות הסליקה, בהתאם להסכמים של בית העסק עם חברות האשראי.
  • מערכת דוחות מגוונת עם מצב תמונה עדכני של תזרים עתידי ומגוון דוחות מובנים.
  • ניהול משתמשים והרשאות.
  • ניהול התראות לפי סוג משתמש.
  • פקודת יומן בממשקים אוטומטיים לתוכנות ניהול, CRM והנהלת חשבונות.
נגן וידאו אודות פלאקארדפלוס1
שירות התאמות כרטיסי אשראי נועד לוודא את השלמתה של כל עסקת אשראי שהתבצעה בחברה. הפתרון מבצע השוואה אוטומטית בין העסקאות ששודרו מצד העסק אל חברות האשראי, לבין התקבולים שהגיעו אל חשבון הבנק של בית העסק. הפתרון מאפשר לאתר במהירות, ועל בסיס יומי, עסקאות שלא שודרו כראוי, עסקאות שבוטלו מסיבה כלשהי מצד הלקוח, טעויות אנוש בתהליך או בעיות בגביית עמלות מצד חברת האשראי.
הפתרון יכול לחסוך זמן וכסף עבור ארגונים המבצעים כמות ממוצעת של עסקאות אשראי בכל חודש, ללא קשר לגודל החברה מבחינת מספר עובדים או לקוחות. הפתרון חשוב במיוחד עבור לקוחות המבצעים כמות גדולה של עסקאות אשראי, ארגונים המבצעים עסקאות מורכבות (כגון פריסת תשלומים), וכן ארגונים המפעילים מועדוני לקוחות בחברות האשראי. הפתרון חוסך זמן עבודה הנדרש לביצוע התאמות ידניות, ומאפשר לחסוך בכסף בזכות מניעת טעויות, והחמצת עסקאות שלא התקבל תשלום עבורן.

מערכת התאמות אשראי פועלת בשני מודלים – האחד בצורת שירות אינטרנטי מלא, ובשני באמצעות מודול ממשק למערכות ניהול חשבונות. ארגונים המפעילים מערכות SAP, Priority ואחרות, נהנים באמצעות המודול להטמעה חלקה של התאמות האשראי בתוך המערכת, וסנכרון מלא בין שידורים לתקבולים, ברמה יומית.

קבצי פקודות יומן מחליפים את ההקלדה הידנית שמטרתה סגירת הכרטסות הרלוונטיות במערכת הנהלת החשבונות. אנו מייצרים עבור בית העסק את פקודות היומן באופן אוטומטי ללא מגע יד אדם ובהתאמה מלאה לחשבוניות חברות האשראי.
אבטחת מידע היא דרישה ראשונה עבור חברה העוסקת בחשבונאות ובסליקת אשראי. הפתרון מבוסס על תשתית מאובטחת מקצה לקצה, הכוללת שרתי כספות והצפנת נתונים המועברים בין הלקוח לשרת.
הצוות האיכותי מלווה את הארגון על להפעלה מלאה של המערכת באופן אוטומטי. התהליך כרוך בהתחברות חד-פעמית לשירות קבלת הקבצים של חברות האשראי/ניכיון. נגדיר עבורך חשבון במערכת ותוכל לצפות בדוחות השונים באופן עצמאי בכל רגע נתון.
הכחשת עסקה הוא מנגנון להגנה על הצרכן, לקוח חברת האשראי. לאחר ביצוע עסקת אשראי, הלקוח יכול להודיע לחברת האשראי כי הוא לא ביצע אותה, ונטל ההוכחה נופל על בעל העסק. פתרון התאמות האשראי מסייע לחסוך בזמן וכסף, באמצעות טיפול מהיר בהכחשת עסקה מצד לקוח – עם איתור מהיר של החשבונית הרצויה.

המערכת מאפשרת טיפול יעיל במקרים של הכחשות, ביטולי עסקאות, וקליטה אוטומטית של קבצי ביטולים והכחשות,ובכך מקנה לבית העסק לנהל תהליכים אלו בצורה מאורגנת ויעילה.

המערכת מאפשרת למשתמשים לבצע ניטור מדויק וזיהוי מהיר של חריגות בעמלות הסליקה. פעולת הניטור והזיהוי מתבצעת בהתאם להסכמים בין בית העסק לחברות האשראי, על מנת לוודא תמיכה מלאה בסדרי התשלום ולמנוע כל סוג של חריגה או עוול במגוון תהליכי התשלום והסליקה.
 פקודת יומן היא פעולה אשר מבצעת רישום מקורי של עסקה בספר החשבונות של בית העסק.
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.