חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקן EMV

התרחשות העסקים במאה ה-21 מחייבת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ובעידן שבו האינטרנט משפיע על כל גידול והתפתחות של העסק, מערכות סליקה חכמות הן לא פחות מחיוניות. בתחום המתקדם של סליקת כרטיסי אשראי, תקן EMV וטכנולוגית NFC משמשים כבסיס למערכות סליקה מבית חברת "פלאקארד".

תקן EMV – מה זה בעצם?google pay סליקה גוגל פיי

תקן EMV (שמו מגיע מראשי התיבות של Europay, MasterCard, Visa) הוא טכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת ביצוע עסקאות בצורה חכמה ומאובטחת באמצעות כרטיס אשראי חכם – כרטיס בעל שבב אלקטרוני. המסוף שבבית העסק קורא את השבב האלקטרוני שעל גבי הכרטיס, והעסקה מאושרת בהקשת קוד סודי.

המטרה של התקן הזה היא למנוע הונאות בכרטיסי אשראי ובכך להקל ולהגן על מחזיקי הכרטיסים, בתי העסק, הסולקים והמנפיקים. המעבר לתקן EMV הוא לא רק חיוני, אלא חובה על מנת להבטיח שהעסק שלך נשאר מאובטח. עם כניסת חברות סליקה חדשות לשוק, התקן החדש מאפשר דינמיות וגמישות שהן תמיכה לתחרותיות בשוק ולירידת עמלת הסליקה לבתי העסק ותשלומי התוכנה.

טכנולוגית NFC – המדרגה הבאה

השלב הבא בהתקדמות הסליקה הוא טכנולוגית NFC (Near Field Communication), המאפשרת ביצוע תשלומים באמצעות הצמדת הכרטיס למסוף חכם, או אף באמצעות שימוש במכשיר טלפון, שעון חכם, או אפליקציה תואמת.

בעסקאות מסוג זה, כרטיס האשראי לא עובר דרך ציוד מכני אלא משדר אליו את פרטי הכרטיס בצורה חכמה, בכך מתייתר השימוש בארנק המוכר ובכרטיס אשראי פיזי. שירותים כמו Apple Pay, Samsung Pay ו-Android Pay כבר משתמשים בטכנולוגיה זו, ומציגים לנו את העתיד של הסליקה.

המעבר לעבודה באופן זה מבטיח הקלה גדולה על בתי העסק ומחזיקי הכרטיס כאחד. המסופונים החדשים של חברת פלאקארד כבר מצוידים בתשתיות לביצוע עסקאות NFC, כך שכל בית עסק יכול להשתלב בקלילות לשיטת התשלום הממוחשבת בצורה חלקה ומהירה. בנוסף, תוכנה חכמה מאפשרת לבתי העסק לנהל את פרטי העסקאות והלקוחות שלהם באופן אוטומטי ומאובטח.

המשמעות לעסקים בישראל

בישראל, המעבר לתקן EMV ולטכנולוגית NFC אינו רק הכרחי, אלא גם חובה על פי החוק. בתי העסק שמעבירים למערכת EMV ו-NFC מוצאים שהם מגבירים את הביטחון שלהם, מפחיתים את הסיכוי להונאה, משפרים את השירות ללקוחות שלהם, ומכינים את עצמם לעתיד הקרוב.

המעבר למערכות הסליקה החכמות מביא עמו הרבה יתרונות. למעשה, הטכנולוגיה החדשה מאפשרת לעסקים להציע ללקוחותיהם שירות מהיר ונוח יותר, מה שמשפר את חווית השירות ומביא לשביעות רצון גבוהה יותר של הלקוחות.

בנוסף, המערכות החדשות מאפשרות לעסקים להגדיל את תחום הפעולה שלהם ולהתרחב לעסקאות באינטרנט, ולא רק בחנות הפיזית. זה מאפשר לעסקים להגיע לקהל גדול יותר של לקוחות ולהגדיל את המכירות שלהם.

 

מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.