חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סליקה אשראי

למה בית עסק חייב סליקת אשראי?

השימוש בכרטיס אשראי בשנים האחרונות הולך וצובר פופולריות. לכן, זה יהיה חכם לבתי עסקים לאפשר תשלום באמצעות סליקת אשראי לעסקים. כך תוכלו לאפשר ללקוחותיכם לשלם בכרטיס אשראי בצורה קלה ומאובטחת. איך עושים את זה? איך עובדים תהליך הסליקה ועוד תשובות לשאלות מופיעים במאמר. בואו נתחיל!

למה בתי עסק צריכים סליקה של אשראי?

כפי שהוסבר בפתיח השימוש בכרטיסי אשראי עלה משום שזו אופציית תשלום נוחה, מהירה ובטוחה. בנוסף לכך, סליקת כרטיסי אשראי מאפשרת לכם, בעלי העסקים, להרחיב את קהל הלקוחות שלכם דרך הוספת הדרך לתשלום באשראי. 

Pelecard מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של פתרונות סליקה כרטיסי אשראי. אנו עובדים בשקיקה על מוצרים ושירותים שיאפשרו פתרונות סליקה לכל הדרכים. כיום יש מגוון של עסקים קטנים שיכולים לבצע סליקה אשראי ע"י מסופון אשראי שונה אחד מהשני. 

כל צורות הסליקה הקיימות:

 • סליקה פיזית בבית העסק ע"י קופה רושמת או מסופון.
 • סליקה טלפונית על ידי מסירה של מספר כרטיס האשראי לבית העסק. 
 • סליקה ע"י מסופון נייד כמו: סליקה בנייד בירידים או ע"י בעלי מקצוע. 
 • סליקה בעזרת אפליקציה.
 • סליקה באינטרנט.
 • סליקה API למפתחים.
 • סליקה במגוון ממשקי ניהול 300+

פינפד

איך עובד תהליך סליקה?

בשנת 2022 תהליך סליקת אשראי לעסקים קטנים, בינוניים או גדולים יכול להתחלק לשני אופנים – הראשון, סליקה פיזית ע"י מסופון, והשני סליקה באינטרנט. שני תהליכי הסליקה שונים בצורה שהם מתבצעים, אך אופן העברת המידע נעשה באותו הצורה.  

איך עובד תהליך סליקה ע"י מסופון?

תהליך סליקה אשראי באמצעות מסופון מתחילה כאשר הלקוח מעביר או מניח את כרטיס האשראי שלו על המסופון. הסליקה מתבצעת ע"י מערכת הקוראת פרטי האשראי שהונח על מכשיר הסליקה, משם המידע עובר לשירותי הבנק האוטומטיים שבתשובה מספקים אישור עסקה, והכסף מועבר לעסק. 

חברת פלאקארד מחזיקה באמתחתה מסופונים חכמים שמאפשרים סליקה אשראי לעסק בצורה בטוחה ומהירה. אנו עומלים על פיתוח פתרונות כל הזמן תוך הקשבה למשובים שאנו מקבלים מלקוחותינו בשביל לתת את המענה והשירות הטוב ביותר שלנו. 

איך תהליך סליקה דיגיטלי עובד?

כיום חנויות אלקטרוניות או אתר המוכר מוצר או שירות יכולים לחייב דרך כרטיס אשראי. סליקה באינטרנט מתאפשרת בזכות תוספים שפותחו במיוחד עבור פונקציה זו לכל מיני פלטפורמות מסחר דיגיטליות. חברת פלאקארד עמלה לא מעט על מנת לתת תוסף סליקה ראוי שיתמוך בכל המערכות ( וורדפרס, שופיפיי ועוד). 

ברגע שהלקוח סיים לקנות, הוא מגיע לעמוד של סל או עגלת קניות, שמה הוא מכניס את פרטי הלקוח ואז את פרטי האשראי שלו. מכאן הוא עובר לתהליך 3Dsecure במידה ובעל האתר קיים שירות זה של אימות פרטיו על מנת לוודא שזה אכן בעל הכרטיס (למניעת גנבה או הונאה). הלקוח מקבל קוד זמני לטלפון שלו, הוא מקליד אותו ומשמה הנתונים עוברים הלאה כמו ב סליקה במסופון.

אילו מכשירי סליקה תוכלו למצוא בחברת פלאקארד?

חברתינו, פלאקארד פיתחה לא מעט סוגים של מכשירי סליקה המוצעים לקהל הרחב. להלן מכשירי הסליקה שאנו מוכרים:

 1. פינפד נייח – קורא כרטיסים בצורה מהירה, מתאים לכל סוג עסק נייח ? אחר מהירות ותמיכה בקיבולת עבודה גבוהה. 
 2. פינפד נייד – משמש כמסופון נייד מתאים לבית עסק נייד או נייח המחפש פתרון זמין לעבודת מתי שתרצו. 
 3. מכשיר סליקה נייד ועצמאי – מכשיר זה כולל מדפסת ומיועד לעסקים ניידים או לסוכני שטח שהם ללא קופה/ תוכנת ניהול משום שהוא בעל מדפסת תרמית מובנית.
 4. מסופון נייח – זהו מכשיר סליקה מן הדור הישן, והוא קורא כרטיסי אשראי ותומך בממשק אשר פיתחנו. מכשיר זה מתאים לעסקים נייחים.

למה דווקא כדי לעבוד עם המסופונים של פלאקארד?

חברת פלאקארד מספקת מספר סוגי מסופונים התומכים בתקן EMV (תקן האבטחה המתקדם בעולם). מסופוני החברה הינם מהמתקדמים טכנולוגית. החברה דואגת כל הזמן לדאוג לפיתוחים חדשים שיתאימו לכל סוגי אפשרויות הסליקה שקיימות. 

תוכלו לסמוך על מקצועיותם של עובדי החברה שיתאימו לכם מסופון אשראי שמתאים בדיוק לאופי העסק שלכם. הבחירה תתבצע לפי חלק מהקריטריונים שהוזכרו למעלה. 

סיבות נוספות למה לבחור בשירותי החברה:

 • לחברתינו יש מעל 35 שנות ניסיון בתחום.
 • צוות מוביל של מומחים לתמיכה.
 • ממשקי סליקה לכל תוכנות הניהול המובילות. 
 • מערכת דוחות והתאמות אשראי מובילות.

לסיכום, הצורך בסליקה אשראי לבתי עסק עלה עקב הפופולריות בשימוש בכרטיסי אשראי. כיום יש מגוון דרכים לסלוק גם פיזית וגם דיגיטלית.
תהליך הסליקה פיזי מתחיל כאשר הלקוח שם את כרטיסו על המסופון במטרה לחייבו. הוא מסתיים לאחר שמוחזר אישור או דחיית העסקה ע"י ש.ב.א. תהליך הסליקה הדיגיטלית שונה בכך שיש צורך להקליד את מספר הכרטיס ולעבור שלב אימות פרטים. שאר התהליך מתבצע בדומה לפיזי. בנוסף ציינו אילו מכשירי סליקה תוכלו למצוא, ולמה כדאי לכם לעבוד עם המסופונים שלנו.
התרשמתם מהעבודה שלנו לטובה? דברו איתנו או השאירו פרטים ונשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר שלנו.

 

מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.