חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סליקה אינטרנטית

קודם כל היכן אנו פוגשים את השימוש בסליקה אינטרנטית?

בפלטפורמות המובילות לבניית אתרים, אפליקציות, ודפי נחיתה שכוללים אפשרויות לסליקה אינטרנטית:

  • אתרי אינטרנט מבוססי חנויות: חנויות וירטואליות המאפשרות רכישה ותשלום בתוך האתר.
  • לינק בקליקיצירת דפי נחיתה הכוללים מוצרים ותשלום במהירות מבית פלאקארד.
  • אפליקציות: תשלום באפליקציות שונות הינו תשלום אינטרנטי.
  • API למפתחים: לפלאקרד קיים אפשרות להתחבר למערכות הסליקה באופן ישיר באמצעות ממשק API שלנו, ככה שאם בניתם אתר שירותים או מנויים אתם יכולים להתממשק למסופון שלכם בפלאקרד בקלות ובמהירות.

כל אחת מהשיטות הללו מספקת פתרונות שונים שמאפשרים לעסקים להטמיע תשלומים דיגיטליים באתרים ואפליקציות שלהם. חשוב לבחון את התכונות הספציפיות של כל שיטה ולהבטיח שהיא עונה על הדרישות המיוחדות של העסק שלך לפני בחירת פתרון התשלומים המתאים.

כמובן שאתם מוזמנים להתייעץ עם מחלקת המכירות שלנו המומחים להתאמת שיטות הסליקה לעסק שלכם.

מהם היתרונות בסליקה אינטרנטית?סליקה באינטרנט פלאקארד שירותי סליקה לעסקים

סליקה באינטרנט היא אחת השיטות החדשניות והמתקדמות בעולם התשלומים המקוונים שמאפשרת עסקאות יעילות ובטוחות יותר לכל סוגי העסקים. הטבלה הבאה מציגה את יתרונותיה המרכזיים של סליקה אינטרנטית:

יתרון הסבר
הגדלת ההכנסות שלכם סליקה אינטרנטית עוזרת להגדיל היקף מכירות על ידי פתיחת העסק לשוק העולמי ושיפור חוויית הלקוח.
אפשרויות מתקדמות המתאימות לדפי סליקה מגוון רחב של תכונות וכלים המתאימים לעסק שלך, כולל התאמה לעיצוב האישי של הדף.
דוחות מפורטים אפשרות לקבל דוחות מפורטים של עסקאות, המאפשרת ניתוח ובקרה על הפעילות העסקית.
הפקת חשבוניות באופן אוטומטי חיסכון בזמן ובמשאבים על ידי אוטומציה של תהליך הפקת החשבוניות.
אפשרות לחיוב בהוראת קבע מאפשר ללקוחות להגדיר תשלומים קבועים וחוזרים, ובכך לשפר את נאמנות הלקוח.
תוסף סליקה ידידותי וקל לשימוש תוספים שמאפשרים חוויית משתמש נוחה וידידותית, מה שתורם לשביעות רצון הלקוח.
מסוף סליקה אינטרנטי בטוח סליקה בטוחה ואמינה תוך עמידה בתקנים הבינלאומיים לאבטחת מידע.
מגיע עם מספר אופציות לביצוע סליקה גמישות בביצוע עסקאות ממגוון מכשירים ומערכות, תוך כדי תמיכה בכל פלטפורמה.

הפיתוח המהיר של טכנולוגיות חדשות וההתפשטות הרחבה של האינטרנט מביאה איתה הזדמנויות רבות לעסקים לשפר ולהרחיב את פעילותם. סליקה אינטרנטית מציעה פתרון כוללני הנוגע ליעילות, גמישות, ובטיחות של פעולות התשלום. חשוב לעסקים להכיר ולהשתמש בכלים המודרניים האלה כדי להבטיח את המשך ההצלחה והגדילה בשוק הגלובלי.

למה חשוב לאפשר סליקה אינטרנטית ללקוחות

האפשרות לבצע סליקה אינטרנטית הפכה לחיונית בעולם העסקי המודרני. עם התרחבות המסחר האלקטרוני והעדפת הלקוחות לקנות בקלות ובנוחות מכל מקום ובכל זמן, עסקים מוצאים את עצמם בצורך להצטייד בפתרונות תשלום מקוונים. סליקה אינטרנטית מאפשרת ללקוחות לבצע תשלומים באופן מיידי ומאובטח, מה שמגדיל את ההכנסות ומעמיק את האמון במותג. כמו כן, היא מקלה על הנהלת העסק על ידי פשטות ואוטומציה של תהליכי כספים, מה שמאפשר ניהול חכם יותר של תזרים המזומנים. בנוסף, סליקה אינטרנטית תומכת באסטרטגיה של פתיחות לשווקים חדשים ומאפשרת קבלת תשלומים במטבעות שונים, מה שמרחיב את גבולות העסק ומגביר את פוטנציאל הצמיחה שלו. בעידן דינמי ומשתנה, סליקה אינטרנטית אינה רק נוחות – היא נדבך קריטי בהבטחת התחרותיות, היציבות וההתפתחות של כל עסק.

תהליך הקמת אפיק סליקה אינטרנטי

הקמת אפיק סליקה אינטרנטי היא תהליך דו-שלבי שמתחיל בבחירת ספק שירותי סליקה שמתאים לצרכים הייחודיים של העסק ומסתיים בהטמעת הטכנולוגיה במערכת המקוונת של העסק. בשלב הראשון, על בעל העסק לבחון ולהשוות בין חברות הסליקה השונות, תוך כדי לבחון קריטריונים כגון עלויות, טכנולוגיות שהחברה פיתחה, אבטחת מידע, תמיכה טכנית, ומידת ההתאמה לעסקאות בינלאומיות. לאחר בחירת חברת הסליקה, השלב הבא הוא הטמעת פתרון הסליקה באתר האינטרנט של העסק. זה כולל התקנת תוכנת סליקה או שילוב תוסף (plugin) במערכת ניהול התוכן (CMS) של האתר. חשוב לבצע בדיקות כדי לוודא שהמערכת עובדת כשורה ושהיא מספקת חוויית משתמש חלקה ואינטואיטיבית. במהלך תהליך זה, יש להבטיח שהמערכת עומדת בכל הדרישות הרגולטוריות ובסטנדרטים של PCI DSS לאבטחת מידע פיננסי, ולהכין את העסק לקבלת תשלומים באופן מאובטח ויעיל.

אנו בפלאקרד מספקים את שירות הטמעת טכנולוגיה מקצה לקצה.

קצת מידע על אבטחת מידע

אבטחת מידע ברכישות באינטרנט היא אחת הדאגות המרכזיות של צרכנים ועסקים כאחד. בעידן שבו התקפות סייבר והונאות פיננסיות הפכו לסכנה נפוצה, הגנה חזקה על הנתונים האישיים והפיננסיים של לקוחות היא חיונית לשמירה על מוניטין והמשך עסקי פורה. פתרונות אבטחה כמו 3D-Secure ו-smart captcha מוצעים כשירותים חשובים המספקים שכבות הגנה נוספות ומקטינים את הסיכוי להונאות ולשימוש לא מורשה בכרטיסי אשראי.

3D-Secure

3D-Secure הוא פרוטוקול אבטחה שמטרתו להוסיף רמת אימות נוספת בעת ביצוע רכישות באינטרנט. כאשר לקוח עובר לשלב התשלום, הוא מתבקש להזין סיסמא או קוד אימות שנשלח אליו ב-SMS או דרך אפליקציית הבנק, תהליך המוכר כ-"אימות דו-שלבי". השימוש ב-3D-Secure מסייע בהקטנת הסיכון לזיופים ופעולות מרמה, כיוון שרק הלקוח שברשותו הטלפון או הגישה לחשבון הבנק האישי יכול לאשר ולסיים את העסקה.

לאחר אימות 3D-Secure הלקוח אינו יוכל להכחיש שביצע את העסקה.

Smart Captcha

Smart captcha היא טכנולוגיה מתקדמת שמטרתה להבטיח כי הפעולה מבוצעת על ידי אדם ולא על ידי תוכנה אוטומטית (בוט). היא מתבססת על מבחנים חכמים שמפריעים לבוטים לבצע פעולות אוטומטיות על האתר, כגון פריצות או ניסיונות הונאה. השימוש ב-smart captcha משולב לרוב בטפסי התשלום ומוסיף שכבת אבטחה נוספת, שומר על יכולת העסק להבטיח כי התהליכים המקוונים שלו מבוצעים באופן לגיטימי ואמין.

אילו פתרונות מציעה פלאקארד בעבור סליקה אינטרנטית?

פלאקארד, עם למעלה מ-35 שנות ניסיון פורה בתחום סליקות ובקרת אשראי, מחויבת להבטחת ההצלחה והגדילה של לקוחותיה. במאמץ תמידי להישאר בחזית החדשנות, אנו מתמקדים באיתור והטמעת השירותים והטכנולוגיות העדכניות ביותר, וכן בעדכון מתמיד של לקוחותינו בכל התקדמות המוצעת. מה שמתחיל בהקשבה לפידבקים ולמשובים של לקוחותינו, ולהתאמה אישית ומדויקת של פתרונות הסליקה שלנו לצרכים המשתנים של כל עסק, מה שמבטיח שביעות רצון גבוהה ותוצאות מיטביות.

פלאקארד מציעה מגוון פתרונות סליקה אינטרנטית, הכוללים מסופי סליקה פיזיים ודיגיטליים, כדי להבטיח שכל עסק, ללא קשר לגודלו או מיקומו, יוכל לבצע עסקאות בטוחות ויעילות ברשת. אנו עובדים ללא הפסקה כדי לספק לעסקים פתרון אינטגרטיבי המשלב בין נוחות למשתמש לבין היכולת להתמודד עם אתגרי האבטחה המודרניים, תוך שמירה על עמידה בתקנים גלובליים של אבטחת מידע.

אם יש לכם עסק קטן או בינוני ואתם עדיין לא מחוברים לשירות סליקה באונליין זה הזמן! אנו ומזמינים אתכם ליצור קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים עבורכם.

 

מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.