חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האם האתר שלך מוכן עם סליקת אשראי לבלאק פריידיי?

שופינג IL עבר אותנו, וגם יום הרווקים הסיני, אבל ממש בעבר לפינה ממתין הבלאק פריידיי – האמא של כל ימי הקניות. החגים האלה מביאים אל עולם הקניות באינטרנט קהל עצום שבדרך כלל מעדיף לקנות בחנויות פיזיות, ולצידו קהל שכבר שוחה בעולם הקניות אבל יודע שהוא "חייב" לקנות משהו ביום הזה. התוצאה היא גל עצום של קניות ברשת, והזדמנות גדולה למי שיש לו חנות אינטרנטית. ביום הרווקים הסיני האחרון דיווחה אליבאבא על הכנסות שיא של יותר מ- 38 מיליארד דולר ב- 24 שעות בלבד.

אבל, ויש אבל, בשביל שההמונים שמשוטטים באינטרנט גם יזמינו את המוצרים שלכם, האתר שלכם צריך להיות מזמין ומוכן לקניות. להלן כמה דברים שצריך לבדוק:

  1. מידע מלא על המוצר או השירות מבלי להכיר את המותג או את המוכר, אנשים מאוד נרתעים מקניה באתר אינטרנט (אלא אם כן מדובר במוצר שעולה 5 שקלים). לכן, כדי לשכנע את הקונים, צריך לתת להם מידע מקיף, כולל: פרטים על המוכר, המלצות של קונים, עדיף וידאו שמציג את יתרונות המוצר, וכמובן תמונות – מידע על גודל ומפרט טכני. מומלץ גם להוסיף ם שאלות ותשובות שיענו על הפחדים שמתעוררים בדרך כלל אצל לקוחות – לדוגמא, מה מדיניות ההחזרה. מומחי שיווק באינטרנט יודעים היטב איך לפעמים הוספה של פרט אחד קטן מגבירה מאוד את המכירות.
  2. אפשרות ליצירת קשר בכל שלב בקניה. במקרה ועדיין יש לגולש שאלות שאין עליהן מענה בדף, מומלץ מאוד לספק אפשרות ליצירת קשר. תקשורת וואטסאפ היא נוחה מאוד ללקוחות רבים, ופניה בצ'אט הפכה לסטנדרט עבור רבים. ישנם תוספים שונים שאינם יקרים, וניתנים להתקנה בכל אתר כדי לתת מענה לכך.
  3. סליקה מסודרת. הגעתם למצב בו הגולש מאמין בכם ובמוצר, והחליט לרכוש. זהו שלב קריטי, והנתונים מראים כי רבים נוטשים את הרכישה רק כי משהו קטן לא נראה להם. חשוב לבדוק היטב את תהליך סליקת האשראי, ולשקול:
  4. כמה צעדים דורשת הסליקה? כל דף שהלקוח עובר מקטין את הסיכוי שישלים את התהליך
  5. האם התקבלו פרטי יצירת קשר כבר בשלב הראשון? יש לדאוג לכך, כדי שתוכל להשלים את ההזמנה טלפונית במקרה ותופסק.
  6. האם הסליקה מאובטחת כראוי? וודא שלא מתקבלת התראה על בעיות באבטחה בעת הסליקה. יש לבדוק האם מופיע סימול של סליקה בטוחה בעמוד הסליקה ותמונות של כרטיסי אשראי שמקבלים באתר.
  7. האם אתה מקבל דיווח מלא? האם מתקבל מייל מהמערכת על רכישה? האם נשלחת חשבונית אוטומטית ללקוח ומגיעה עדכון על הזמנה? האם יש ממשק למערכת ניהול העסק שלכם – סאפ, פריוריטי ועוד.. – כדי שתוכלו לטפל בהזמנה במהירות.

אל תחמיצו את ההזדמנות הגדולה של חגי הקניות כדי להתחיל לבצע מכירה וסליקה באינטרנט. הטמעה של סליקה איכותית היא פשוטה.
לפלאקארד יש תוספי סליקה לוורדפרס, שהם קלים להטמעה וניהול, ופתרונות סליקה גם ל- WIX, ג'ומלה, OpenCart ועוד.

מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.