חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פתרונות סליקה API

מוניטיזציה, יצירת הכנסות מאפליקציות, היא כיום מטרה מרכזית של רוב היזמים והמפתחים. חלק מהאפליקציות מציעות מודל של מנוי, חלקן מציעות מכירה של מוצרים ושירותים דרך האפליקציה, וחלקן מציעות ממשק עם סביבות פיזיות.

כדי להוציא את המירב מהאפליקציה יש לספק למשתמשים את הדרך הקצרה והנוחה ביותר עבורם לתשלום. האמצעי הזמין והידידותי והבטוח ביותר לתשלום עבור רוב המשתמשים הם כרטיסי אשראי.

פלאקארד מציעה למפתחי אפליקציות שירות הטמעה של סליקת אשראי, המאפשר להטמיע סליקה מאובטחת כחלק מחווית המשתמש הרגילה של האפליקציה. על בסיס הניסיון אורך השנים של פלאקארד, צוות הפיתוח של החברה מעניק ליווי צמוד למפתחים המעוניינים להעניק למשתמשים שלהם את חווית הסליקה הטובה והבטוחה ביותר.

יתרונות סליקת אשראי באפליקציה עם פלאקארד:

עם המבט לפנים – פלאקארד מאז ומתמיד בחנה והתנסתה בטכנולוגיות חדשות, ומנסה תמיד להגיע לגבהים חדשים. הניסיון הזה עומד לרשות מפתחי אפליקציות.

אבטחה מעל לכל – אמינות היא מילת מפתח בתהליך חיוב האשראי של לקוחות באינטרנט ובאפליקציות. פלאקארד מחויבת לעבודה על פי תקן PCI Level I המבטיח את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה על נתוני אשראי, כפי שמחייבות חברות האשראי.

דוחות – באמצעות דוחות מפורטים ניתן לבצע מעקב וניטור מדויקים של כל הפעילות באפליקציה, לאתר בעיות, ולשפר את הפעילות.

עבודה בכל הפלטפורמות – בין אם האפליקציה פועלת בסביבת ווב, אנדרואיד, iOS או כל מערכת ממוחשבת אחרת, פלאקארד מספקת את הפתרון המתאים והיעיל ביותר.

iFrame מתקדם – פלאקארד מציעה הטמעה של סליקה במערכות ווב באמצעות ה-iFrame המתקדם ביותר, שמאפשרת גמישות גבוהה בהתאמה לצרכי המערכת.

מערכות משלימות – לפלאקארד טווח של מערכות משלימות שיסייעו לכם להפעיל סליקת אשראי יעילה יותר, כגון שליחת חשבוניות דיגיטליות ישירות מהמערכת, מערכת התאמות אשראי לשליטה ובקרה טובה יותר על הסליקה, קוראים מגנטיים מוצפנים להגנה חזקה, ועוד.

ממשק לתוכנות ניהול – ניתן ליצור חיבור של הסליקה למערכות ניהול מובילות כגון SAP.

לפלאקארד אלפי לקוחות בישראל מכל מגזרי השוק ובכל הגדלים. צוות הפיתוח של פלאקארד היה חלק מפיתוח חלק ממערכי הסליקה המתקדמים והגדולים ביותר בשוק, בהם מערכות תדלוק, חניונים ותיירות.

כדי למקסם את הכנסות האפליקציה שלכם אתם זקוקים לסליקה אמינה, שתגן על הנתונים של המשתמשים שלכם, ותלווה בתמיכה מהצוות המקצועי בישראל בתחום התשלומים.

נגישות
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.