חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החברה

סליקה עם פלאקארד – שירות, ביטחון וחדשנות

מי אנחנו?

פלאקארד היא חברת הסליקה המובילה בתחום כרטיסי האשראי בשוק הישראלי. החברה מספקת פתרונות סליקה למעלה מ- 35 שנה ונותנת מענה מאובטח ומתקדם לארגונים גדולים ולעסקים קטנים כאחד, כולל פתרונות סליקה לאתרי אינטרנט/איקומרס במגוון פלטפורמות כגון וורדפרס, מג'נטו ועוד.

החזון של פלאקארד הוא לתת מענה מקיף הכולל את כלל הפתרונות הנחוצים לבעלי עסקים, ארגונים וחברות. בדיוק מסיבה זו פלאקארד הינה אחד מבתי התוכנה הגדולים בארץ המתחזקת מחלקת פיתוח עם מומחי תוכנה אשר רואים לנגד עיניהם את חזון החברה ותמיד עובדים ושוקדים על פיתוח פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. חברת פלאקארד תמיד מתחדשת ומחדשת על מנת להביא ללקוחותיה את כל המעטפת הנדרשת.

החברה משלבת מחלקת פיתוח ושירות מקצועי, מהיר ואמין. אנו נותנים מענה ותמיכה בכל שלב ולכל שאלה ודואגים לזמינות מלאה עבור כל קהל לקוחותינו.

פלאקארד פועלת מאחורי הקלעים, דבר המאפשר לבית העסק לעבוד בצורה אוטומטית, ולבצע פעילות עסקית שוטפת ומהירה ללא בעיות.

החברה משיגה זאת באמצעות השקעה בפיתוח של פתרונות קלים לניהול ולהטמעה, אבטחת מידע חזקה, ממשקים הדוקים לכל תוכנות הניהול, ומיצוי של טכנולוגיות חדשות.

פלאקארד מאמינה כי מערכת הסליקה צריכה לתמוך בכל הפעילות העסקית, לא רק בעת החיוב, אלא גם לפניו וגם אחריו. חברת פלאקארד מפתחת מגוון כלים אשר יאפשרו למנהלי כספים, מנהלי IT ובעלי עסקים עבודה יעילה ובטוחה יותר ולשם כך פיתחנו את מערכת התאמות כרטיסי אשראי בענן.

סליקה מותאמת ללקוח : פתרונות נקודתיים ובהתאמה אישית

לצד הפיתוח השוטף של פתרונות סליקה מתקדמים, פלאקארד מתמחה בהתאמת פתרונות נקודתיים לצרכים ארגוניים. לקוחות הזקוקים לפתרון ייחודי זוכים לליווי מלא ולתמיכה מצוות הפיתוח של פלאקארד, עד לזמן ההפעלה של מערכת סליקה אמינה ובטוחה, וגם לאחר מכן.

שיתופי פעולה

פלאקארד מאמינה כי שיתופי פעולה הם מפתח לפיתוח עסקי של ארגונים. פלאקארד מקדמת מגוון רחב של שיתופי פעולה עסקיים עם חברות פיתוח, תוכנות ניהול משרד ותוכנות להנהלת חשבונות, יועצים, מפתחי אתרי אינטרנט ומערכות מחשוב משלימות לעסקים ולארגונים.

פלאקארד פועלת ללא הפסקה במתן שירותים בכל המישורים הבאים:

סל פתרונות מלא, ממשקי תוכנה ו- API מתקדמים, סליקה מאובטחת לאתרי אינטרנט, מסופוני סליקה בתקן EMV, אבטחת מידע חזקה, ממשקים מתקדמים כמעט לכל תוכנות הניהול, פיתוח ממשקי סליקה לתוכנות ניהול בהתאמה אישית ללקוח, התאמות כרטיסי אשראי ועוד.

פלאקארד
פלאקארד1
פלאקארד3
מעוניינים להצטרף?

נדאג שאחד ממומחי המכירות שלנו יחזור אליכם עם הפתרון המתאים ביותר לעסק שלכם.